گروه بازرگانی رادمان
چهارشنبه , ۳۱ شهریور ۱۴۰۰
سرخط خبرها
خانه / شکلات ایرانی / صادرات انواع شکلات ایرانی به ارمنستان

صادرات انواع شکلات ایرانی به ارمنستان

صادرات انواع شکلات ایرانی به ارمنستان، روسیه، آذربایجان و سایر کشورهای همسایه؛ یکی از اهدافی است که کارخانه های شکلات سازی ایرانی دنبال می کنند و در آن بسیار موفق بوده اند. سطح کیفیت انواع شکلات ایرانی انقدر مطلوب است که حتی در کشورهای اروپایی نیز می توان محصولات شکلات ایرانی را پیدا کرد.

صادرات انواع شکلات

انواع شکلات ایرانی، شامل کاکائو های مختلف، محصولات قنادی، شکلات صبحانه، تافی و آبنبات از مهمترین محصولاتی است که تاجرن مواد غذایی در سبد کالایی خود برای ارسال به ارمنستان و سایر کشورها قرار می دهند. به عنوان مثال شکلات سوربن قیفی یکی از محبوب ترین انواع شکلات است که هر ساله در حجم بسیار انبوهی به کشورهای مختلف صادر می شود. به ویژه کشور آذربایجان و ارمنستان از طرفداران اصلی این محصول می باشند.
انواع شکلات تخته ای مختص قنادی و کارگاه، دومین محصولی است که بازرگانی رادمان در صادرات آن بسیار موفق عمل کرده است. شکلات تخته ای قنادی از مهمترین انواع شکلات ایرانی است که برای صادرات به ارمنستان همیشه به تجار این حوزه معرفی می گردد. این شکلات ها در وزن های ۲۲۰ گرمی، ۱ کیلویی و دو کیلویی عرضه می شوند. کاربرد این شکلات ها در تهیه روکش کیک و بیسکوییت، انواع دسر و … است.

صادرات انواع شکلات

صادرات شکلات دوریکا

شکلات تخته ای ۲۲۰ گرمی دوریکا، یک نوع شکلات کارگاهی است که در کارتن های ۵۰ تایی عرضه می شود. روال تولید به این شکل است که به صورت هفتگی درخواست ها و سفارش ها جمع اوری می شوند و طی یک هفته آماده سازی و پخش می گردند.
این شکلات ها دارای مجوز بهداشت بوده و از سلامت بیشتری نسبت به محصولات مشابه ایرانی خود برخوردارند. استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب و عدم استفاده از پالم در این محصول، عامل محبوبیت شکلات دوریکا برای صادرات است. البته قیمت این محصول نسبت به موارد مشابه ایرانی کمی بیشتر است که طبیعتا به دلیل استفاده از مواد مرغوب در تهیه این محصول، یک موضوع بدیهی است.

  • از دیگر مزایای شکلات دوریکا، وزن مناسب و قطعات کوچکی است که استفاده از این محصول را برای کارگاه های کوچک نیز مقدور ساخته است.
  • تنوع رنگ شکلات دوریکا انقدر زیاد است که انواع محصولات و کیک های فانتزی را می توان با کمک شکلات دوریکا کاور کرد و پوشش داد.
  • نکته جذاب بعدی، تنوع طعم فوق العاده شکلات دوریکاست. که تهیه انواع محصولات را ممکن می سازد.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798

مطلب پیشنهادی

قیمت شکلات تافی کره ای آیدین

قیمت شکلات تافی کره ای آیدین تبریز

شرکت داداش برادر، که محصولاتش را با نام تجاری آیدین می شناسیم، بیش از هفتاد …