گروه بازرگانی رادمان
شنبه , ۳ مهر ۱۴۰۰
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / واردات انواع شکلات خارجی خوشمزه

واردات انواع شکلات خارجی خوشمزه

شکلات خارجی انواع گوناگونی دارد که برخی از آنها بسیار خوشمزه هستند و مردم ایران علاقه زیادی به خوردن آنها نشان می دهند به همین دلیل واردات این محصول به ایران در سطح چشم گیری صورت می پذیرد.
شکلات محصولی است که در ایران با آمار بالایی تولید و عرضه می شود و متقاضیان زیادی نیز دارد.
اما با وجود چنین روندی باز هم کم نیستند کسانی که تمایل به مصرف انواع شکلات خارجی دارند.
شاید بهتر است بگوئیم خوش ذوقی کشورهای تولید کننده شکلات، مانند فرانسه و شکل ظاهری آنها هر شخصی را برای خرید این محصولات خوشمزه وسوسه می کند.
نوع بسته بندی و ظاهر شیک هم بی شک در انتخاب محصولات خارجی دخیل است البته باید گفت که خیلی از افراد به دنبال خرید شکلات های شیک هستند و همه این موارد دست به دست هم می دهد و سبب می شود که تجار تشویق به واردات این محصول به ایران باشند.

واردات شکلات به ایران

ایران از کشورهایی نظیر اوکراین، ایتالیا و بلژیک شکلات وارد می کند اما بیش از نیمی از محصول مورد نیاز خود را از کشور ترکیه خرید می نماید.
باید گفت که این محصول خوشمزه در بازار های ایران از قیمت بالایی برخوردار است و در صد میزان کاکائو و برند هست که تعیین کننده نرخ کمتر و یا بیشتر شکلات خارجی می شود.
هر فردی دوست دارد برای یک بار هم که شده طعم شکلات های خارجی وارداتی را بچشد و از خوردن آن لذت ببرد. خوردن چای نیز همراه با شکلات سبب می شود تا طعم آن دلچسب تر شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798

مطلب پیشنهادی

فروش انواع شکلات تافی شوگرمن

فروش انواع شکلات تافی شوگرمن

تافى هاى شوگرمن يكى از انواع تافى هاى ايرانى هستند كه در طعم هاى مختلفى …

دیدگاهتان را بنویسید