گروه بازرگانی رادمان
شنبه , ۳ مهر ۱۴۰۰
سرخط خبرها
خانه / شکلات ریزن / مرکز پخش انواع شکلات خارجی ریزن

مرکز پخش انواع شکلات خارجی ریزن

از انواع بهترین شکلات های خارجی قابل پخش عمده در این مرکز، می توان به محصولات ریزن اشاره نمود که دارای نمایندگی رسمی در بازار ایران می باشد.
یکی از دیگر کمپانی های بزرگ شکلات سازی در بازار جهانی، می توان به شکلات اشتورک آلمان اشاره نمود به گونه ای که شکلات های مرغوب تولیدی خود را با انواع برندهای تجاری مختلف به بازار عرضه می نماید و در این زمینه می توان به شکلات تافی های ریزن اشاره نمود.
فعالیت های تولید شکلات های گسترده شرکت اشتورک از مهم ترین مزیت هایی که به همراه داشته است مربوط به تولید شکلات های کادویی مرسی، شکلات های تافی فی و همچنین شکلات های آبنباتی می باشد که تمامی این شکلات های تولید شده از بهترین مواد اولیه با کیفیت تضمین شده می باشند.

شکلات ریزن

شکلات تافی ریزن

همانگونه که گفته شد شکلات تافی های ریزن به عنوان یکی از محصولات شرکت بزرگ اشتورک می باشد که با توجه به دارا بودن نمایندگی رسمی در بازار ایران، انواع محصولات شکلات این شرکت با حجم های قابل توجهی به همراه مجوزهای بهداشتی وارد بازار می شوند.
در همین خصوص با توجه به داغ بودن بازار شکلات های خارجی، بهترین روش ارائه شده برای فروش عمده شکلات ریزن، به صورت اینترنتی خواهد بود اما توجه نمایید که این تنها یک پیشنهاد برای مشتریانی می باشد که توانایی لازم برای سفرهای طولانی به جهت خرید عمده خود را ندارند.
از طرفی بسته به نیاز مشتریان، این امکان نیز وجود دارد که بتوان فروش عمده شکلات خارجی ریزن را به صورت حضوری نیز به انجام رسانید و در هر دو مورد بیان شده، امکان بهره مندی از قیمت های یکسان برای شما عزیزان وجود دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798

دیدگاهتان را بنویسید