گروه بازرگانی رادمان
یکشنبه , ۴ مهر ۱۴۰۰
سرخط خبرها
خانه / شکلات خارجی کادویی / قیمت شکلات خارجی کادویی ولنتاین لینت

قیمت شکلات خارجی کادویی ولنتاین لینت

شکلات های کادویی قلبی و عروسکی لینت از بهترین هدایای قابل انتخاب ولنتاین می باشد که در خرید عمده با ارائه درصد تخفیف های حجمی، شاهد کاهش قیمت ها هستیم.
امروزه در حوزه شکلات و تنقلات، شاهد ارائه تنوع گسترده ای از نمونه ها و مدل های مختلف هستیم که این شکلات ها با توجه به بسته بندی هایی که دارند، در انواع مدل های مختلف قابل خرید بوده و از طرفی موقعیت های کاربردی آن ها نیز متفاوت می باشد.
شرکت شکلات سازی لینت به عنوان یکی از مجموعه هایی است که تولیدات خود در زمینه شکلات های قابل استفاده برای ولنتاین را با انواع طرح و بسته بندی های مختلف عرضه می نماید که شکل های عروسکی، قلبی و … از جمله این موارد خواهد بود.

شکلات ولنتاین

مدل شکلات های ولنتاین لینت کدام است؟

از جدیدترین مدل شکلات های سوئیسی لینت قابل استفاده در جشن های ولنتاین، می توان به شکلات های عروسکی با طرح های اردک، گوسفند، خرسی و همچنین عروسک خرگوشی پولیشی اشاره نمود.
این شکلات ها هر یک به نحوی قابل فروش خواهند بود که به منظور دسترس پذیر ساختن آن در بازار کنونی برای خرید عمده مشتریان، این سایت ضمن معرفی انواع شکلات های کادویی، پذیرایی و ولنتاین، این امکان را نیز فراهم ساخته است که شکلات های مذکور را بسته به سفارش مشتریان نیز از طریق این سایت برای فروش عمده ارائه نماید.
در همین خصوص همکاری های قابل انجام، این موقعیت را فراهم می سازد که مشتریان بتوانند در شهرهای مختلفی که قرار دارند، شکل و حجم های خرید خود در خصوص شکلات های خارجی را مشخص نموده و با ارائه درخواست های خود از طریق این سایت، در زمانی کوتاه به همراه درصد تخفیف های لازم آن را دریافت نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798

مطلب پیشنهادی

شکلات قلبی ولنتاین

خرید انواع شکلات قلبی ولنتاین

شکلات قلبی ولنتاین با انواع برندهای ایرانی و خارجی را در این مرکز برای خرید …

دیدگاهتان را بنویسید