گروه بازرگانی رادمان
سه شنبه , ۶ مهر ۱۴۰۰
سرخط خبرها
خانه / شکلات خارجی پشمکی / قیمت شکلات خارجی نوروز پشمکی

قیمت شکلات خارجی نوروز پشمکی

شکلات های خارجی نوروز در نمونه های پشمکی نیز تولید می شوند که در مقابل نمونه های مشابه داخلی از قیمت های رقابتی نیز برخوردار هستند.
یکی از بهترین برندهای شکلات سازی که توانسته در بازار ایران اقدام به کسب بهترین جایگاه رقابتی برای فروش محصولات تولیدی خود نماید، مربوط به شکلات های نوروز می باشد و این محصول به نوبه خود می تواند با انواع مدل های متنوع تولید شود.
شکلات های مغزدار پشمکی نوروز از جمله مواردی هستند که در کنار نمونه های مغزدار کاراملی وارد شده و این شکلات های پشمکی به نسبت نمونه های مشابه داخلی دارای مزیت هایی می باشد که سبب شده تا فروش قابل توجهی را نیز از آن خود نماید.
اما از دیگر شکلات های نوروز، می توان به نمونه های پرتقالی آن اشاره نمود و این شکلات ها نیز به نوبه خود از سطح فروش قابل توجهی در بازار برخوردار هستند و از همین رو این تنوع شکلات در کنار کیفیت بالای خود از جمله عواملی است که می تواند در سطح فروش بالای این محصول موثر بوده و این امکان نیز فراهم شده که مشتریان بتوانند برای ارائه سفارشات خود، اقدام نمایند.

شکلات پشمکی

طعم بندی شکلات پشمکی

شکلات های پشمکی نوروز در طعم بندی های متنوع با روکش های شکلات سفید، کاکائویی و همچنین کاپوچینو و … تولید می شوند و همین مسئله نیز سبب می شود تا رنگ بسته بندی های آن نیز متفاوت بوده و این امکان نیز فراهم شده که مشتریان بتوانند بهترین طعم را متناسب با نیاز خود انتخاب نمایند.
این شکلات های پشمکی مانند دیگر مدل های نوروز به صورت فله ای وارد بازار کشور شده و فروش عمده آن نیز بر اساس نیاز مشتریان در حجم های متنوعی قابل انجام خواهد بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید انواع شکلات خارجی پشمکی

شکلات های پشمکی با برندهای خارجی، دارای انواع طعم های مختلف می باشند که به …

دیدگاهتان را بنویسید