گروه بازرگانی رادمان
یکشنبه , ۴ مهر ۱۴۰۰
سرخط خبرها
خانه / شکلات خارجی پشمکی / قیمت خرید انواع شکلات خارجی پشمکی

قیمت خرید انواع شکلات خارجی پشمکی

شکلات های پشمکی با برندهای خارجی، دارای انواع طعم های مختلف می باشند که به نسبت قیمت آن، برای خرید عمده و پخش در بازار، گزینه مناسبی خواهد بود.
یکی از خلاقیت هایی که در عرصه شکلات سازی شاهد آن هستیم، مربوط به تولید شکلات های پشمکی می باشد که این شکلات ها نخستین بار در بازار ایران تولید شد و پس از آن، شرکت های خارجی نیز با بهره گیری از این ایده، اقدام به تولید شکلات های پشمکی خود با ایده های خود نماید.
ترکیب شکلات به همراه مغز پشمک می تواند یک طعم به خصوصی را به همراه داشته باشد اما مسئله ای که می تواند از همه مهم تر باشد، نوع پشمک مورد استفاده در داخل این نوع شکلات ها خواهد بود به گونه ای که در این مورد نیز شرکت نوروز از تولید کنندگانی است که توانسته بهترین کیفیت را برای شکلات های خود ارائه نماید.

شکلات نوروز

شکلات پشمکی نوروز

همانگونه که می دانید در طی چند ساله گذشته، شکلات های نوروز در بازار کشور ما توانسته جایگاه ویژه ای را کسب نماید و به همین دلیل با توجه به فروش بالای این نوع شکلات های معرفی شده، واردات گسترده ای از آن با مدل های مختلف به بازار ایران انجام می پذیرد.
شکلات های پشمکی از جمله این تولیداتی است که توانسته با طعم های وانیلی، کاکائویی و دیگر طعم ها تولید نماید و نوع قالب زنی و بسته بندی شکلات های مذکور به عنوان یکی از مواردی است که برروی ظاهر آن تاثیر گذاشته و سبب شده تا حجم فروش بالایی را از آن خود نماید.
این نوع شکلات ها به صورت فله ای وارد بازار ایران می شود و همین مسئله نیز به نوبه خود توانسته برروی کاهش هزینه های خرید آن تاثیر داشته باشد. با توجه به اینکه فروش عمده این شکلات های خارجی با برند نوروز به صورت اینترنتی انجام می پذیرد، این مزیت را به همراه خواهد داشت که بتوان برای کلیه شهرها در زمانی کوتاه، اقدام به عرضه مستقیم شکلات ها نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798

مطلب پیشنهادی

شکلات خارجی پشمکی

قیمت شکلات خارجی نوروز پشمکی

شکلات های خارجی نوروز در نمونه های پشمکی نیز تولید می شوند که در مقابل …

دیدگاهتان را بنویسید