گروه بازرگانی رادمان
سه شنبه , ۶ مهر ۱۴۰۰
سرخط خبرها
خانه / شکلات مغزدار خارجی / شکلات خارجی مغزدار کنجدی روشن

شکلات خارجی مغزدار کنجدی روشن

شرکت خارجی روشن با تولید شکلات های مغزدار کنجدی خود توانسته بهترین طعم را برای عرضه در بازار جهانی از جمله ایران، ارائه نماید.
یکی از دیگر کمپانی های شناخته شده فعال در عرصه شکلات سازی می توان به شرکت اوکراینی روشن اشاره نمود که تولید بهترین شکلات های مغزدار خارجی را بر عهده گرفته است و در این زمینه می توان به تولید شکلات های کنجدی اشاره نمود.
این شکلات تافی های مغزدار کنجدی با دارا بودن مواد اولیه سالمی همچون دانه های روغنی کنجد، می تواند بهترین و بیشترین خواص و فواید را به همراه داشته باشد و از همین رو با حجم و ظرفیت های قابل توجهی شاهد واردات این شکلات ها به بازار ایران هستیم.

شکلات روشن

خرید عمده شکلات روشن

امروزه اکثر فروشگاه های فعال در عرصه شیرینی و شکلات و همچنین آجیل فروشی ها با توجه به شناختی که از انواع شکلات های روشن اوکراین پیدا نموده اند، متقاضی خرید عمده آن هستند و این مسئله با توجه به حجم مصرفی بالای شکلات های خارجی، می تواند به صورت اینترنتی هم قابل پاسخگویی باشد.
شکلات های خارجی روشن می تواند شامل انواع شکلات کندینات، شکلات های دلوکس و همچنین تافی های شیری، کره ای، ویفری و … باشند.
هر یک از شکلات های خارجی معرفی شده می تواند با بسته بندی های یک کیلویی که دارند برای فروش عمده در بازار قابل عرضه بوده و این سایت با خدمات مستقیم خود، امکان ارائه قیمت های رقابتی را برای مشتریان فراهم ساخته است.
پاستیل های خوشمزه میوه ای با شکل های زنبور و کفشدوزک نیز به عنوان بخش دیگری از تولیدات خوشمزه شرکت روشن می باشد که در کنار شکلات های خوشمزه، قابل فروش عمده هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798

مطلب پیشنهادی

خرید شکلات خارجی

خرید شکلات خارجی فله مغزدارABK

شکلات سازی ABK از مارک های محبوب خارجی اوکراینی می باشد که انواع بهترین شکلات …

دیدگاهتان را بنویسید