گروه بازرگانی رادمان
سه شنبه , ۶ مهر ۱۴۰۰
سرخط خبرها
خانه / شکلات خارجی وردرز / شکلات تافی خارجی کاراملی وردرز آلمان

شکلات تافی خارجی کاراملی وردرز آلمان

شکلات های خارجی وردرز، محصول شرکت آلمان می باشد که تولید کننده بهترین تافی های کاراملی مغزدار و همچنین آبنبات های خوشمزه بوده و بهترین بازار برای پخش عمده در ایران فراهم شده است.
شرکت شکلات سازی اشتورک به عنوان یکی از کمپانی های مطرح در آلمان می باشد که تولید کننده بهترین شکلات های خارجی با نام های تجاری مختلف بوده و علاوه بر شکلات های کاکائویی، شاهد این مسئله هستیم که انواع تافی های مغزدار و آبنبات های خوشمزه نیز توسط این کمپانی در حال تولید می باشند.
شکلات های وردرز به عنوان یکی از این شکلات های خارجی آلمانی می باشد که تولید آن ها اغلب به صورت تافی های مغزدار با طعم هایی همچون کاراملی، تافی کاکائویی و … انجام می پذیرد.
بسته بندی های انجام شده در خصوص شکلات های آلمانی وردرز برای مصارف شکلات پذیرایی می باشد و در همین خصوص شاهد ارائه وزن های صد گرم و … هستیم.

سفارش عمده شکلات وردرز

انتخاب شکلات های پذیرایی خارجی به همراه دیگر محصولات این کمپانی آلمانی از جمله اموری است که برای مشتریان با بهترین شرایط انجام پذیر شده است و از جمله آن ها می توان به فروش عمده شکلات اینترنتی اشاره نمود.
اما علاوه بر این شکلات ها، شاهد آن هستیم که واردات شکلات های خارجی آلمانی با نام های تجاری متعددی همچون شکلات مرسی، شکلات ریزن و همچنین انواع دیگر شکلات ها انجام می پذیرد و دارا بودن نمایندگی رسمی در ایران نیز از دیگر مزیت های آن به حساب می آید که بهترین گزینه برای سودآوری نیز محسوب می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798

مطلب پیشنهادی

شکلات خارجی الیت

فروش اینترنتی شکلات خارجی وردرز پذیرایی

یکی از بهترین شکلات های پذیرایی خارجی که برای فروش عمده به صورت اینترنتی عرضه …

دیدگاهتان را بنویسید