گروه بازرگانی رادمان
شنبه , ۳ مهر ۱۴۰۰
سرخط خبرها
خانه / شکلات توئیکس / خرید اینترنتی شکلات خارجی توئیکس

خرید اینترنتی شکلات خارجی توئیکس

شکلات های توئیکس از انواع برندهای خارجی وارد شده به بازار ایران می باشد که خرید عمده اینترنتی از کاربردی ترین روش های تامین آن به حساب می آید تا مزیت های بی شماری از این طریق کسب نمود.
یکی از انواع بهترین و قدیمی ترین شکلات های خارجی وارد شده به بازار ایران که توسط شرکت شکلات سازی هلندی تولید می شود، مربوط به شکلات های توئیکس می باشد که اصلی ترین بسته بندی ارائه شده برای آن، با وزن ۵۸ گرمی بوده و شامل دو تکه مجزا می باشند و این شکلات ها در نتیجه ترکیب بیسکویت به همراه کارامل و همچنین روکش شکلاتی تولید می شوند و از همین رو به نوبه خود دارای یک طعم منحصر به فرد هستند.
از گذشته تا به امروز، شکلات های کاکائویی توئیکس دارای بهترین جایگاه در بازار ایران می باشند و از همین رو فروش عمده آن ها نیاز به ایجاد یک موقعیت همکاری خاص خواهد داشت چرا که از اکثر شهرهای ایران، مشتریان بسیاری هستند که متقاضی خرید عمده از شکلات های کاکائویی توئیکس می باشند و این امر را توانسته ایم به صورت اینترنتی امکان پذیر سازیم.

شکلات توئیکس

انواع مدل شکلات توئیکس

تولید شکلات های توئیکس با دارا بودن مواد اولیه یکسان، در وزن و بسته بندی های مختلفی همچون ۵۸ گرمی و مینی با وزن دوازده گرمی انجام می پذیرد و فروش هر کدام از این موارد نیز به نوبه خود، به روشی خاص انجام می پذیرد.
شکلات های مینی توئیکس از بهترین پیشنهادات قابل ارائه در خصوص شکلات های پذیرایی به حساب می آید که این محصول نیز با توجه به ظرفیت های بالای وارداتی، امکان عرضه و فروش عمده به کلیه شهرها را برای مشتریان خواهد داشت که بسته به حجم های سفارشی مد نظر خود می توانید اقدام به ارتباط نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798

مطلب پیشنهادی

خرید شکلات توئیکس کیلویی ترکیه ای

شکلات های ترکیه ای توئیکس هم از دیگر مارک های عرضه کننده شکلات های پذیرایی …

دیدگاهتان را بنویسید