گروه بازرگانی رادمان
دوشنبه , ۵ فروردین ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / شکلات خارجی مرسی / واردات شکلات مغزدار خارجی مرسی

واردات شکلات مغزدار خارجی مرسی

شکلات های مغزدار مرسی از محصولات خارجی وارد شده به بازار ایران می باشد که این محصول با توجه به بازخوردی که داشته، به صورت اینترنتی نیز امکان فروش عمده را خواهد داشت.
در حال حاضر شکلات های مرسی از شناخته شده ترین محصولات کمپانی اشتورک می باشد که واردات مستقیم آن به بازار ایران و همچنین دارا بودن نمایندگی از مهم ترین مزیت های قابل بیان در خصوص این شکلات های خارجی خواهد بود.
شرکت اشتورک برای تولیدات خود در زمینه شکلات های کاکائویی، تافی، آبنبات و … اقدام به انتخاب نام های تجاری متعددی نموده است که در این زمینه مرسی، تافی فی و ریزن از جمله مواردی است که به نوبه خود توانسته در بازار ایران نیز، از فروش لازم برخوردار شود.
از انواع شکلات های مرسی می توان به نمونه های کادویی آن اشاره نمود که این شکلات های کادویی دارای وزن های ۲۵۰، ۴۰۰ و ۶۷۵ گرمی بوده و تنوع هشت طعم مختلف در این شکلات ها هم به نوبه خود می تواند یکی از مهم ترین عواملی باشد که در خرید بیشتر از سوی مشتریان تاثیر می گذارد.

بهترین شکلات

بهترین شکلات خارجی

همانگونه که گفته شد، شکلات های مرسی به عنوان یکی از بهترین و مرغوب ترین نمونه شکلات هایی می باشد که در حال حاضر وارد بازار ایران شده اند و در کنار نمونه شکلات های کادویی که دارند، می توان به مدل های پذیرایی مرسی نیز اشاره نمود که با طعم بندی های متعددی به همراه بسته بندی با وزن های ۱۲۵ گرمی، وارد می شوند.
این شکلات های پذیرایی مرسی را می توان در طعم های بادام، تلخ، قهوه، مخلوط و … تهیه نمود که هر کدام از این موارد می تواند برای ذائقه ای خاص، مورد نیاز باشد و از همین رو خرید عمده از این مدل شکلات های خارجی مرسی به همراه مجوزهای لازم را از طریق این سایت، امکان پذیر ساخته ایم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193847558

مطلب پیشنهادی

شکلات کادویی مرسی

قیمت انواع شکلات کادویی مرسی

با توجه به قیمت انواع شکلات کادویی مرسی می توان اقدام به خرید عمده این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *